تا 30%

تخفیف ویژه

خدمات فیزیوتراپی در منزل یا کلینیک

توسط پرسنل آقا و خانم

مرکز تخصصی فیزیوتراپی در تهران

بهترین خدمات توسط اعضاء متخصص نظام پزشکی
_______________

مشاوره، ارزیابی و معاینه رایگان

ویزیت در منزل شما 

در سراسر تهران

11

دریافت مشاوره تخصصی رایگان

تنها کافی است شماره تلفن خود را وارد کنید

"(ضروری)" indicates required fields

کیفیت اتفاقی نیست

1671020823159
1671020823186
1671020823201
1671020823218
1671020823235
1671020823141

با فیزیوتراپی در منزل سلامتی خود را به دست آورید

بسیاری از سالمندان با کاهش توانمندی دست و پنجه نرم می کنند و نمی توانند کارهایی را که دوست دارند انجام دهند. ما می دانیم که ترخیص از بیمارستان و نداشتن هیچ برنامه ای برای مراقبت مداوم چقدر می تواند سخت باشد.

در کلینیک فیزیوتراپی کیوان ، تیم ما متعهد به حمایت از بیماران است.  ما معتقدیم که سالمندان شایسته بهترین مراقبت هستند.

همه بیماران باید کرامت و ارزش را هنگام مراقب از خود تجربه کنند. در این قسمت برتری فیزیوتراپی در منزل نسبت به دیگر روش های فیزیوتراپی بررسی شده است:

راحتی کامل

صرفه جویی در زمان و جلوگیری از استرس مراجعه به کلینیک، ما به خانه شما می آییم.

درمان متناسب با سن

درمانگر متخصص با تجربه کار با سالمندان.

درمان شخصی

هر کس برنامه خود را برای کمک به توانبخشی یا بازیابی بهبود قدرت، تحرک و استقلال دارد.

فیزیوتراپی مورد تایید بیمه تکمیلی

یکی از بزرگترین امکاناتی که کلینیک فیزیوتراپی کیوان به بیماران خود ارائه می دهد، همکاری با بیمه تکمیلی است. کلینیک ما مورد تایید کامل بیمه تکمیلی است.
تمامی مراحل درمانی شما توسط فیزیوتراپیست اعضاء نظام پزشکی انجام می شود که با ارائه برگه ممهور به مهرنظام پزشکی ، تاییده کامل بیمه های تکمیلی را شامل می شود.

با مزایای فیزیوتراپی در منزل کیوان آشنا شوید

فیزیوتراپیست متخصصی است که دانش جامعی در مورد حرکت دارد و به بازیابی، نگهداری و افزایش قدرت بدنی، عملکرد و رفاه عمومی بدن کمک می کند. فیزیوتراپیست هایی که در تیم های فیزیوتراپی در منزل کلینیک کیوان خدمات رسانی می کنند، در رسیدگی به علل ریشه ای مشکلات بلندمدت و کوتاه مدت و همچنین مدیریت این مشکلات بسیار با تجربه هستند.

مزایای فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپیست ها نه تنها به بهبود تحرک و عملکرد کمک می کنند، بلکه کیفیت زندگی شما را با خلاص شدن از شر درد، گرفتگی و تورم بهبود می بخشند. برای رسیدن به این هدف از تکنیک‌های مختلفی استفاده می‌شود که شامل الکتروتراپی، درمان دستی و رژیم‌های ورزشی مختلف می‌شود. اگر می خواهید یک رویکرد تخصصی به سلامت و رفاه بیماران اختصاص داده شده باشد، می توانید فیزیوتراپی در منزل کلینیک کیوان را انتخاب کنید. درمان فیزیوتراپی در منزل برای همه سنین قابل اجرا  است. فیزیوتراپی در منزل برای کودکان، افراد مسن و همچنین افراد جوان استفاده می شود.

 1. بدون نوبت دهی:

فیزیوتراپی در منزل یک سرویس بسیار سریع است و شما را قادر می سازد تا از قرار گرفتن در لیست انتظار بیماران خلاص شوید. شما می توانید از درمان به موقع مشکلات خود مطمئن باشید، بنابراین، سرعت روند بهبودی افزایش پیدا می کند. نیازی به ارجاع پزشک عمومی برای انجام فیزیوتراپی در منزل نیست. شما می توانید در همان روز یا در عرض 24 تا 48 ساعت بر اساس میزان فوریت پزشکی، روند درمان فیزیوتراپی خود را شروع کنید.

 1. تشخیص سریع و دقیق:

 در طول جلسه ارزیابی فیزیوتراپی در منزل، پزشک یک تفسیر دقیق از شرایط فعلی را در اختیار شما قرار می دهد. به دلیل این که که فیزیوتراپیست های بسیار با تجربه هستند، اطمینان داشته باشید که بهترین مراقبت ممکن را دریافت می کنید. هر گونه سوال در مورد وضعیت شما توسط تیم کلینیک کیوان دقیق پاسخ داده می شود. ما برنامه های درمانی را برای همه بیماران بسته به نیاز و خواسته آنها تنظیم می کنیم.

 1. تخصص:

فیزیوتراپیست های تیم فیزیوتراپی در منزل ما با سال ها تجربه تخصصی  در تکنیک های مختلف فیزیوتراپی دارای مهارت بالایی هستند. ما به دلیل دانش عمیق تیم خود قادر خواهیم بود مشکل شما را با موفقیت و به سرعت درمان کنیم.

 1. ایمن برای افراد پرخطر:

بیمارانی که مسن هستند یا به دلیل شرایط خاص، دسترسی به فیزیوتراپی در کلینیک برای این بیماران دشوار است. در برخی از این بیماران خطر عفونت قابل توجهی نیز وجود دارد. چنین بیمارانی که در معرض خطر هستند می توانند فیزیوتراپی در منزل را بدون هیچگونه نگرانی انتخاب کنند.

 1. صرفه جویی در زمان و راحتی:

 درمان فیزیوتراپی در منزل با توجه به در دسترس بودن شما به بهبودی شما کمک می کند. این روش باعث صرفه جویی در زمان و همچنین کاهش اتکا به دوستان و اعضای خانواده برای همراهی شما به کلینیک می شود. علاوه بر زمان، درمان فیزیوتراپی در خانه باعث صرفه جویی در هزینه نیز می شود. جلسات فیزیوتراپی در منزل نسبت به کلینیک ها زمان طولانی تری دارند، بنابراین می توانید زمان بیشتری را با فیزیوتراپیست خود بگذرانید که احتمالاً نتیجه را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد. همچنین خطر هرگونه زمان انتظاری را که ممکن است در قرار ملاقات ها به دلیل موقعیت های غیرمنتظره ضروری باشد، از بین می برد.

کلینیک فیزیوتراپی کیوان با ارائه ارزیابی های جامع و توسعه برنامه های توانبخشی برای تسریع بهبودی به کمک  کمک می کند. چشم انداز و ارزش های ما تضمین می کند که شما بهترین درمان موجود را دریافت می کنید.

دلیل انتخاب کلینیک فیزیوتراپی کیوان

 1. مراقبت دقیق و یک به یک
 2. درمان کاملا سفارشی
 3. ما به خانه شما می آییم
 4. فیزیوتراپیست های مجرب، دارای مجوز و باتجربه
 5. افزایش تحرک و بهبود انعطاف پذیری

ما در ارائه برنامه های درمانی فیزیوتراپی در منزل برای کسانی که پس از جراحی بهبود می یابند، تخصص داریم. ما همچنین شرایط مختلفی را درمان می کنیم از جمله:

 • درمان های بعد از عمل و قبل از عمل
 • رگ به رگ شدن و کشیدگی
 • توانبخشی
 • تعادل و تحرک
 • مدیریت درد

فیزیوتراپی توسط متخصص خانم

انجام فیزیوتراپی برای بیشتر بانوان جامعه ایرانی با شک و تردید ها فراوانی همراه است که گاهی حتی روند درمانی خود را آغاز نمی کنند. کلینیک تخصصی کیوان برای احساس آرامش بیشتر این بیماران و حفظ حریم خصوصی ، خدمات فیزیوتراپی توسط متخصص مجرب خانم را به شما پیشنهاد می کند. انجام روند درمانی توسط یک فیزیوتراپیست خانم باعث پیشرفت سریع روند درمانی برای بانوان عزیز می شود. یکی از دلایل اصلی این امر سهولت برقراری ارتباط با متخصص خانم است.

چه زمانی به فیزیوتراپیست نیاز دارید؟

متاسفانه زانو درد، کمردرد و فشار گردن به بخشی از زندگی تبدیل شده است. زمانی که نوع خاصی از درد در یک دوره زمانی فروکش نمی کند و پس از انجام یک حرکت خاص آن را تجربه می کنید، بهتر است به فیزیوتراپ مراجعه کنید یا از خدمات فیزیوتراپی در منزل بهره مند شوید. همچنین می توانید از خدمات فیزیوتراپی در منزل ما برای درمان بهره مند شوید.

فیزیوتراپی دارای طیف گسترده ای از تخصص ها است و افراد می توانند برای هر یک از مسائل پزشکی زیر از فیزیوتراپی استفاده کنند: مسائل عصبی، عصبی-عضلانی، قلبی عروقی و تنفسی.

چطور میتوانیم کمک کنیم؟

فیزیوتراپیست های ما بیماران را در خانه شما را درمان می کنند. آنها برنامه درمانی را ارزیابی، تشخیص و توسعه می دهند که بسته به نیاز بیمار متفاوت است. یک جلسه فیزیوتراپی بسته به بحرانی بودن مشکل معمولا نیم ساعت تا یک ساعت طول می کشد.

چرا فیزیوتراپی انجام می شود؟

ثابت شده است که تمرینات فیزیوتراپی راهی مفید برای کمک به درمان و پیشگیری از آسیب ها و دردهای مربوط به بیماری های مختلف است.

کلینیک فیزیوتراپی کیوان مشتاق کمک به سالمندان برای داشتن زندگی سالم و رضایت بخش است. قشر سالخورده جامعه ما اغلب نادیده گرفته می شوند و مورد توجه قرار نمی گیرند. سالمندان ارزشمند هستند و مستحق مراقبت هستند.

سالمندان باید همیشه امیدوار باشند که سلامتی آنها بهبود می یابد و می توانند زندگی پر جنب و جوش و مستقلی داشته باشند. اجازه ندهید عزیزانتان بدون دسترسی به مراقبت های پزشکی حتی در منزل، در سکوت به رنج و عذاب کشیدن ادامه دهند. لطفاً با شماره 021-44525316 تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا در مورد نیازهای خود با ما صحبت کنید.

به بیمارانی که از درمان فیزیوتراپی در منزل در تهران  توسط تیم تخصصی کلینیک ما بهره‌مندشوند، استفاده ازخدمات کلینیک فیزیوتراپی و همچنین سرویس تخصصی لاغری با پنج دستگاه( آراف، شاک ویو، کامپرشن تراپی و…) نیزتخفیف قابل ملاحظه ای تعلق خواهدگرفت.

چه امتیازی می دهید؟