فیزیوتراپی در منزل اکباتان

اگر با درد، محدودیت حرکتی یا بهبودی پس از آسیب دست و پنجه نرم می‌کنید، فیزیوتراپی ممکن است تنها راه حلی باشد که شما نیاز به آن دارید. کلینیک فیزیوتراپی کیوان در اکباتان به افراد کمک می کند تا سلامت و تحرک خود را از طریق درمان های تخصصی فیزیوتراپی به دست آورند.

زندگی با ناراحتی فیزیکی می تواند بسیار چالش برانگیز باشد و نه تنها بر بدن شما بلکه بر کیفیت کلی زندگی شما نیز تأثیر بگذارد. چه ورزشکاری باشید که قصد بهبودی از یک آسیب ناشی از ورزش را دارد و چه فردی که به دنبال تسکین درد مزمن است، فیزیوتراپی در منزل کیوان (فیزیوتراپی در منزل اکباتان) رویکردی جامع برای توانبخشی و بهبودی ارائه می دهد.

فیزیوتراپی در منزل در اکباتان چیست؟

برای حرکت شناسی، ورزش درمانی و الکتروتراپی برای بازیابی و افزایش تحرک فیزیکی و عملکرد فیزیکی خود استفاده کنند. معمولا به هر فیزیوتراپیست مراجعه نکنید، فیزیوتراپی در منزل اکباتان جزء استفاده کرد و نتیجه ی مطلوب گرفت! فیزیوتراپیست های مرکز فیزیوتراپی در اکباتان بهتر می توانند به بیماران کمک کنند تا تحرک خود را بازیابند، زیرا درک بهتری از نحوه عملکرد بدن دارند و در مهارت های بالینی برای ارزیابی، تشخیص و درمان ناتوانی ها آموزش دیده اند. فیزیوتراپیست ها می توانند به بیماران کمک کنند تا از آسیب ها و ناتوانی هایی از کمر درد، گردن درد، زانو درد گرفته تا مشکلات رباط بهبود یابند.

فیزیوتراپی در منزل اکباتان همچنین به توانبخشی بیماران مبتلا به پارکینسون، فلج، سکته مغزی، مولتی پل اسکلروزیس و فلج مغزی کمک می کند. علاوه بر این، فیزیوتراپیست ها می توانند مشکلات مزمن و حاد را با درمان بیماران در خانه درمان کنند.

نقش فیزیوتراپیست در اکباتان

یک فیزیوتراپ ماهر نقش اساسی در مسیر بهبودی بیماران دارد. آنها وضعیت شما را ارزیابی می‌کنند، برنامه‌های درمانی مناسبی را ایجاد می‌کنند و شما را از طریق تمرین‌هایی راهنمایی می‌کنند که مناطق خاصی از نگرانی را هدف قرار می‌دهند. تخصص آنها نه تنها به مسائل موجود می‌پردازد بلکه از مشکلات احتمالی نیز جلوگیری می کند.

فیزیوتراپی در اکباتان در خانه

فیزیوتراپی رشته‌ای از مراقبت های بهداشتی است که بر بهبود و بازیابی عملکرد فیزیکی، تحرک و کیفیت زندگی متمرکز است. این روش شامل طیف وسیعی از تکنیک‌ها و تمرینات طراحی شده برای کاهش درد، افزایش انعطاف پذیری و ارتقای سلامت کلی است. با خدمات تخصصی فیزیوتراپی که در کلینیک فیزیوتراپی دکتر کیوان در اکباتان ارائه می شود، سلامت، تحرک و کیفیت زندگی خود را بازیابید. تیم ما متعهد به ارائه درمان های مناسب برای شماست که نیازهای منحصر به فرد شما را برطرف می کند و به شما در دستیابی به اهداف سلامتی شما کمک می کند.

مسیر دسترسی به فیزیوتراپی در اکباتان

مزایای فیزیوتراپی در منزل اکباتان

 • بازیابی سریع‌تر

فیزیوتراپی با هدف قرار دادن علل اصلی درد و ناراحتی، روند بهبودی را تسریع می کند. از طریق ترکیبی از تمرینات، درمان‌های دستی و تکنیک‌های تخصصی، بیماران زمان بهبودی سریع‌تری را تجربه می‌کنند.

 • مدیریت درد

فیزیوتراپی از روش های مختلف تسکین درد مانند دست‌کاری دستی، تحریک الکتریکی و تمرینات درمانی برای کاهش درد و بهبود راحتی کلی استفاده می کند.

 • تحرک بهبود یافته

فیزیوتراپیست‌های ما روی افزایش تحرک مفاصل، انعطاف پذیری و قدرت عضلانی کار می‌کنند. این باعث بهبود دامنه حرکتی و عملکرد فیزیکی کلی می شود.

 • جلوگیری از عود

فیزیوتراپی فقط به مسائل جاری نمی‌پردازد. همچنین بیماران را با تمرینات و استراتژی‌هایی برای جلوگیری از صدمات یا ناراحتی‌های آینده مجهز می کند.

 • رویکرد کل نگر

فیزیوتراپی با در نظر گرفتن سبک زندگی و عادات به علت اصلی این مشکل می‌پردازد.

 • اجتناب از جراحی

در بسیاری از موارد، فیزیوتراپی نیاز به مداخله جراحی را کاهش می دهد.

 

چه زمانی به فیزیوتراپی در منزل اکباتان نیاز دارید؟

چه زمانی به فیزیوتراپی در منزل اکباتان نیاز دارید؟

آن را آفت سبک زندگی مدرن بنامید، اما زانو درد، کمردرد و فشار گردن به بخشی از زندگی تبدیل شده است. زمانی که نوع خاصی از درد در یک دوره زمانی فروکش نمی کند و پس از انجام یک حرکت خاص آن را تجربه می کنید، بهتر است به فیزیوتراپ مراجعه کنید یا از خدمات فیزیوتراپ در منزل اکباتان بهره مند شوید. همچنین می توانید از خدمات فیزیوتراپی خانگی ما برای درمان راحت بهره مند شوید.

فیزیوتراپی دارای طیف گسترده ای از تخصص ها است و افراد می توانند برای هر یک از مسائل پزشکی زیر از فیزیوتراپی استفاده کنند: مسائل عصبی، عضلانی، قلبی عروقی و تنفسی.

مشکلات اسکلتی عضلانی عصبی:

این شامل انواع دردها از جمله کمردرد می شود. زانو درد، آرتریت، آسیب های ورزشی و اختلالات مرتبط با شلاق.

فلج

آیا می‌دانستید با درمان منظم فیزیوتراپی می‌توان تون عضلانی را بهبود بخشید و باعث تحرک هرچه بیشتر بیمار در فلج می‌شود. برای این مشکلات می توان از خدمات فیزیوتراپی ضایعه نخاعی در منزل استفاده کرد.

بیماری پارکینسون

پارکینسونیسم یک اختلال حرکتی است. درمان فیزیوتراپی می تواند به بیمار در کسب تحرک و استقلال بیشتر کمک کند.

پس از حمله قلبی

فیزیوتراپی پس از حمله قلبی به کاهش ضربان قلب و فشار خون در حالت استراحت و در حین ورزش کمک می کند.

کمر درد

سبک زندگی کم تحرک، وضعیت بدنی نامناسب و سفرهای روزانه می تواند باعث کمردرد مداوم شود. دیگر نیازی نیست با آن درد زندگی کنید و زندگی محدودی داشته باشید. فقط کافیست با مرکز فیزیوتراپی کیوان تماس بگیرید و به ما اجازه دهید تا با کمک یک فیزیوتراپیست مجرب و آموزش دیده در آسایش منزلتان درد شما را تسکین دهیم. در صورتی که با دیسک کمر مواجه هستید، می توانید از خدمات فیزیوتراپی دیسک کمر در منزل استفاده کنید.

بیماری مزمن انسدادی ریه

فیزیوتراپی به عنوان بخشی از برنامه توانبخشی چند رشته ای عمل می کند و مداخله موثری برای بیماران مبتلا به بیماری انسداد مزمن ریه دیده می شود.

فیزیوتراپی کودکان

فیزیوتراپی نقشی کلیدی در کمک به کودک مبتلا به اختلال در رسیدن به پتانسیل خود دارد. به دنبال ارتقا و حفظ سلامت جسمی، روانی و اجتماعی کودک است.

آسم

فیزیوتراپی به تمرین عضلات تنفسی کمک می کند، که شروع حملات آسم را کاهش می دهد و تنفس و توانایی های فیزیکی فرد را بهبود می بخشد.

تنفسی

یکی دیگر از زمینه های اصلی که در آن از مزایای فیزیوتراپی استفاده می شود، مشکلات تنفسی مانند آسم، بیماری انسدادی مزمن ریه و فیبروز کیستیک است.

توانبخشی پس از جراحی

اگر به تازگی تحت عمل جراحی قرار گرفته اید، فیزیوتراپی در خانه می تواند به شما کمک کند سریعتر به حالت عادی بازگردید. با درمان متخصص فیزیوتراپی در منزل اکباتان، تحرک خود را بازیابید. از جمله این خدمات می توان به فیزیوتراپی تعویض مفصل زانو در منزل اشاره کرد.

چگونه میتوانیم با فیزیوتراپی در منزل اکباتان به شما کمک کنیم؟

چگونه میتوانیم با فیزیوتراپی در منزل اکباتان به شما کمک کنیم؟

فیزیوتراپیست های ما بیماران را در آسایش خانه شان شفا می دهند. آنها یک برنامه درمانی را ارزیابی، تشخیص و توسعه می دهند که بسته به نیاز بیمار متفاوت است. یک جلسه فیزیوتراپی بسته به بحرانی بودن مشکل معمولا نیم ساعت طول می کشد. کارشناسان ما با تمرینات حرکتی اولیه و پیشرفته برای بهبود تحرک بیمار کمک می کنند.

مزیت دریافت درمان در آسایش خانه خود را نمی توان نادیده گرفت. در خانه خود در محیطی آشنا هستید و بنابراین در آسایش و آرامش خود هستید. راحتی اضافی که هنگام دریافت فیزیوتراپی در خانه امکان پذیر است می تواند درمان را بهبود بخشد زیرا شما در حالت بسیار آرام تری هستید. همچنین نشان داده شده است که حذف عوامل حواس پرتی منجر به درمان متمرکزتر می شود. در برخی موارد، پیشرفت ممکن است سریعتر پیش رود.

فیزیوتراپی در خانه همچنین در مورد آموزش و ارائه ابزارهایی برای کمک به بهبودی شماست. هنگامی که یک فیزیوتراپیست به خانه شما مراجعه می کند، به احتمال زیاد توصیه ها و اصلاحات بیشتری را بر اساس خانه فعلی شما انجام می دهد و در نتیجه به شما فرصت های بیشتری برای ارتقاء بهبودی نسبت به آنچه در غیر این صورت دریافت می کردید، می دهد.

در واقع، در بسیاری از موارد، تمرین‌ها ممکن است برای پیمایش در خانه شما طراحی شوند و در نتیجه مهارت‌های عملی لازم برای زندگی ایمن را به شما می‌دهند. به عنوان مثال، بسیاری از افرادی که مشکلات حرکتی دارند، ممکن است در رفت و آمد در خانه مشکل داشته باشند و فیزیوتراپی در خانه را می توان در جهت بهبود آن وظایف خاص طراحی کرد.

خدمات فیزیوتراپی در منزل اکباتان بسیار راحت است. فیزیوتراپی  در زمان هایی ارائه می شود که نسبت به برنامه خود شما انعطاف پذیر است. در واقع، در بسیاری از موارد، فیزیوتراپیست های خانگی نیز می توانند درمان را در محل کار یا مکان دیگری که برای شما مناسب است، ارائه دهند.

چرا ورزش های فیزیوتراپی در منزل اکباتان انجام می شود؟

چرا ورزش های فیزیوتراپی در منزل اکباتان انجام می شود؟

ثابت شده است که تمرینات فیزیوتراپی راهی مفید برای کمک به درمان و پیشگیری از آسیب ها و دردهای مربوط به بیماری های مختلف است.

فیزیوتراپیست ها متخصصان پزشکی آموزش دیده ای هستند که از این تمرینات برای تقویت عضلات و افزایش عملکرد استفاده می کنند. آنها مشکلات یک فرد را ارزیابی می کنند و سپس بهترین مجموعه تمرینات فیزیوتراپی را برای تسکین سریع توصیه می کنند. این تمرینات از حالت های تکی تا حالت های سطح بالا که به ترمیم بدن و بازیابی عملکرد کامل بدن کمک می کند، متغیر است.

درست مانند دارو، فقط در صورتی سود می برید که داروها را طبق تجویز پزشک مصرف کنید. به طور مشابه، اگر تمرینات توصیه شده را با جدیت دنبال کنید، می توانید از فیزیوتراپی سودی را انتظار داشته باشید. فیزیوتراپی همچنین به بازگرداندن حالت عاطفی و روانی متعادل کمک می کند که برای درمان جامع ضروری است.

در کلینیک فیزیوتراپی دکتر کیوان در اکباتان چه خدمات ارائه می شود ؟

کلینیک فیزیوتراپی کیوان در اکباتان طیف گسترده‌ای از خدمات را با هدف رسیدگی به مسائل مختلف سلامتی و حرکتی ارائه می دهد. تیم فیزیوتراپیست باتجربه ما به ارائه مراقبت های شخصی اختصاص داده شده است تا به شما کمک کند تا سلامتی خود را دوباره به دست آورید. در اینجا برخی از خدمات ارائه شده در کلینیک ما آورده شده است:

 • تکنیک‌ها و تجهیزات پیشرفته

کلینیک ما در خط مقدم پیشرفت‌های فیزیوتراپی آماده ارائه خدمات است. ما از تکنیک‌ها و تجهیزات پیشرفته برای اطمینان از بالاترین کیفیت مراقبت و بهترین نتایج ممکن استفاده می‌کنیم.

 • برنامه‌های درمانی شخصی

ما درک می‌کنیم که بدن هر فردی متفاوت است. به همین دلیل است که ما برنامه‌های درمانی شخصی‌سازی شده‌ای را ایجاد می‌کنیم که سابقه پزشکی، وضعیت فعلی و آرزوهای بلندمدت شما را در نظر می‌گیرد.

فیزیوتراپی در منزل در اکباتان برای شرایط مختلف

کلینیک ما در ارائه درمان های فیزیوتراپی برای طیف گسترده‌ای از شرایط، از جمله:

 • مشکلات اسکلتی عضلانی: اگر با کمردرد، گردن درد، مشکلات مفصلی یا کشیدگی عضلانی سروکار داشته باشید، فیزیوتراپیست‌های ما می‌توانند برنامه‌های درمانی را برای کاهش درد و بهبود تحرک طراحی کنند.
 • توانبخشی پس از جراحی: پس از انجام عمل جراحی، بهبودی بسیار مهم است. جلسات فیزیوتراپی ما برای کمک به روند بهبودی شما طراحی شده است و به شما کمک می کند تا قدرت و عملکرد خود را بازیابی کنید.
 • آسیب‌های ورزشی: ورزشکارانی که با آسیب‌های مرتبط با ورزش سروکار دارند می‌توانند از درمان های تخصصی فیزیوتراپی ما که بر بازیابی عملکرد بهینه و جلوگیری از آسیب‌های بعدی تمرکز دارد، بهره‌مند شوند.
 • شرایط عصبی: فیزیوتراپی نقش حیاتی در بهبود کیفیت زندگی افراد مبتلا به بیماری‌های عصبی مانند سکته مغزی، بیماری پارکینسون و ام اس دارد. هدف درمان های ما تقویت مهارت‌های حرکتی و ارتقای استقلال است.

چگونه برای یک جلسه فیزیوتراپی در خانه آماده شویم؟

در فیزیوتراپی در خانه،ما به شدت از مردم مراقبت می کنیم.ما این کار را با ارائه درمان‌ها و درمان‌های شخصی‌شده برای افرادی که در حریم خصوصی و ایمنی خانه‌هایشان به آنها خدمات می‌دهیم، انجام می‌دهیم. ما رویکردی مراقبتی داریم و به مشتریان خود کمک می‌کنیم تا در هر سنی به زندگی مستقل و فعال ادامه دهند.

جلسات فیزیوتراپی در خانه برای کمک به بهبودی سریعتر بیمار طراحی شده است، خواه یک آسیب یکباره یا یک بیماری مزمن باشد. در اینجا چند نکته وجود دارد تا مطمئن شوید که بهترین استفاده را از جلسه خود در خانه ببرید

یک مکان جادار و خوب در خانه خود انتخاب کنید که دارای تهویه مناسب، نور مناسب و عاری از هر گونه درهم و برهمی باشد، زیرا فیزیوتراپیست ممکن است تجهیزات ورزشی کوچکی برای جلسه شما بیاورد.

لباس راحت بپوشید. اطمینان حاصل کنید که از لباس هایی که مانع حرکت شما می شود استفاده نکنید زیرا فیزیوتراپیست شما باید ثبات و حرکت مفصل شما را ارزیابی کند.

با فیزیوتراپیست خود در مورد اینکه دقیقاً چه مناطقی از درد شما هستند و چه سطح عملکردی را می خواهید در جلسات خود به دست آورید صحبت کنید.

اطلاعاتی مانند نحوه شروع درد را به فیزیوتراپ خود ارائه دهید. ماهیت درد چیست و چه مدت است که با این مشکل مواجه بوده اید.

مراقب تمرینات فیزیوتراپیست خود باشید و اگر در مورد چیزی مطمئن نیستید سوال بپرسید. و همچنین با تمرینات خود کوشا باشید تا نتایج مطلوب را مشاهده کنید.

 هزینه فیزیوتراپی در منزل

هزینه فیزیوتراپی در منزل اکباتان

عوامل متعددی وجود دارد که هزینه فیزیوتراپی را تعیین می کند مانند مدت زمان جلسه، بحرانی بودن مشکل و نوع فیزیوتراپی ارائه شده. در واقع مشخص شده است که فیزیوتراپی در خانه در مقایسه با بستری شدن برای فیزیوتراپی در بیمارستان، ارزش پولی خوبی را ارائه می دهد. با در دسترس بودن فیزیوتراپیست ها در خانه، دیگر نیازی به استرس در مورد مراجعه به کلینیک یا بیمارستان و تشدید آسیب ندارید.

تعرفه فیزیوتراپی در میدان اکباتان

نرخ فیزیوتراپی در میدان اکباتان بسته به کلینیک یا پزشک خاصی که انتخاب می‌کنید می تواند متفاوت باشد. به طور کلی، نرخ‌ها تحت تأثیر عواملی مانند نوع درمان، مدت زمان جلسه و تخصص فیزیوتراپیست است. بهتر است مستقیماً از کلینیک های فیزیوتراپی در آن منطقه استعلام بگیرید تا اطلاعات دقیق و به روزی در مورد قیمت آنها دریافت کنید.

چرا فیزیوتراپی اکباتان توسط مرکز توانبخشی کیوان؟

انتخاب مرکز توانبخشی مناسب برای نیازهای فیزیوتراپی شما یک تصمیم مهم است که می تواند به طور قابل توجهی بر روند بهبودی شما تأثیر بگذارد. به همین دلیل باید مرکز توانبخشی کیوان را برای فیزیوتراپی خود انتخاب کنید:

 • تخصص و تجربه

در مرکز توانبخشی کیوان، ما تیمی از فیزیوتراپیست‌های متخصص و با تجربه داریم که در طیف وسیعی از شرایط و درمان‌ها تخصص دارند. تخصص آنها تضمین می کند که مراقبت های درجه یک را دریافت می‌کنید که متناسب با نیازها و اهداف خاص شما است.

 • رویکرد جامع

ما به اتخاذ یک رویکرد جامع برای فیزیوتراپی معتقدیم. درمان‌های ما نه تنها بر کاهش درد و ناراحتی، بلکه بر رسیدگی به دلایل اصلی مشکلات شما تمرکز دارند. ما رفاه کلی، سبک زندگی و عادات شما را برای ایجاد یک برنامه درمانی جامع در نظر می‌گیریم.

 • امکانات مدرن

مرکز فیزیوتراپی کیوان در اکباتان مجهز به امکانات روز و تجهیزات مدرن است که متخصصین را قادر می‌سازد جدیدترین و مؤثرترین تکنیک‌های فیزیوتراپی را ارائه دهند. این امر تضمین می کند که بهترین مراقبت ممکن را با استفاده از روش های پیشرفته دریافت کنید.

 • برنامه‌های درمانی شخصی

ما درک می‌کنیم که هر فردی منحصر به فرد است. به همین دلیل است که ما برنامه‌های درمانی شخصی‌سازی شده‌ای را ایجاد می‌کنیم که با شرایط، اهداف و ترجیحات خاص شما مطابقت دارد. این رویکرد شخصی، اثربخشی سفر فیزیوتراپی شما را به حداکثر می‌رساند.

 • بهبودی کل نگر

ما در مرکز توانبخشی کیوان به سلامت کلی شما اهمیت می‌دهیم. درمان های ما نه تنها جنبه‌های فیزیکی وضعیت شما را هدف قرار می دهد، بلکه نیازهای عاطفی و روانی شما را نیز در نظر می‌گیرد. ما در تلاش هستیم تا محیطی حمایتی و مراقبتی را در طول روند بهبودی شما فراهم کنیم.

 • بازخورد مثبت بیمار

 مرکز ما سابقه‌ای از بازخورد و رضایت مثبت بیماران دارد. بسیاری از افراد پس از انجام فیزیوتراپی در مرکز توانبخشی کیوان، بهبودی قابل توجهی را در سلامت و تحرک خود تجربه کرده‌اند.

 • مکان مناسب

مرکز فیزیوتراپی اکباتان، دسترسی آسانی را برای افرادی که به دنبال خدمات فیزیوتراپی در این منطقه هستند، فراهم می کند. موقعیت مکانی مناسب ما تضمین می کند که می‌توانید مراقبت های مورد نیاز خود را بدون طی مسافت غیر ضروری دریافت کنید.

نتیجه گیری فیزیوتراپی در اکباتان

فیزیوتراپی یک سفر تحول آفرین است که منجر به بهبود سلامت جسمانی و تجدید حس سرزندگی می شود. در کلینیک فیزیوتراپی کیوان، ما متعهد هستیم که شما را در این سفر راهنمایی کنیم و به شما کمک کنیم تا سلامت و تحرک خود را به دست آورید. ابزارهای فیزیوتراپی، هزینه و انتخاب مرکز توانبخشی همگی از عوامل مهمی هستند که در جستجوی خدمات فیزیوتراپی اکباتان باید در نظر گرفته شوند. با استفاده از ابزار مناسب، درک نرخ‌ها و انتخاب یک مرکز معتبر مانند مرکز توانبخشی کیوان، می‌توانید تجربه فیزیوتراپی خود را بهینه کنید و به سلامت و تحرک بهتری برسید.

در پایان، انتخاب مرکز توانبخشی کیوان برای نیازهای فیزیوتراپی خود به معنای انتخاب مراقبت های تخصصی، برنامه‌های درمانی شخصی، امکانات مدرن و رویکردی جامع به رفاه است. ما به شما کمک می‌کنیم تا سلامت، تحرک و کیفیت زندگی خود را دوباره به دست آورید.

سؤالات متداول در مورد فیزیوتراپی در منزل در اکباتان

 1. در جلسه فیزیوتراپی چه بپوشم؟

لباس‌های گشاد و راحت بپوشید که به درمانگر شما امکان می‌دهد به ناحیه تحت درمان دسترسی داشته باشد

 1. یک جلسه معمولی فیزیوتراپی چقدر طول می کشد؟

جلسات معمولاً بین 30 تا 60 دقیقه بسته به برنامه درمانی شما طول می کشد.

آیا درمان فیزیوتراپی دردناک است؟

در حالی که ممکن است در طول تمرینات خاصی احساس ناراحتی کنید، هدف کلی کاهش درد است.

برای دیدن نتایج به چند جلسه نیاز دارم؟

تعداد جلسات بسته به شرایط شما متفاوت است، اما درمانگر شما در طول ویزیت اولیه شما در مورد یک برنامه توصیه شده صحبت خواهد کرد.

آیا فیزیوتراپی می تواند از آسیب‌های بعدی جلوگیری کند؟

کاملاً. فیزیوتراپی نه تنها مشکلات فعلی را درمان می کند، بلکه شما را با تمرینات و دانش برای جلوگیری از آسیب‌های بعدی مجهز می کند.

آیا فیزیوتراپی همان ماساژ است؟

خیر. فیزیوتراپی از یک رویکرد علمی برای حل مشکلات پیروی می کند. در حالی که درمان ممکن است شامل چند تکنیک ماساژ مانند باشد، این روش‌ها کاملاً از نظر آناتومیکی متمایل هستند.

هزینه هر جلسه فیزیوتراپی چقدر است؟

هزینه هر جلسه بسته به نیاز بیمار و برنامه درمانی متفاوت است.

آیا مرکز محلی برای درمان فیزیوتراپی دارید؟

کارشناسان ما به خانه شما می آیند و در صورت تمایل شما را درمان می کنند.

مدت هر جلسه چقدر خواهد بود؟

حداکثر مدت زمان هر جلسه 1 ساعت می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)
فیزیوتراپی در منزل

خدمات فیزیوتراپی دکتر کیوان

مهم ترین نکات فیزیوتراپی

آشنایی با فیزیوتراپی تاندون انگشت دست: فیزیوتراپی در مطب و منزل توسط خانم و آقا
آشنایی با فیزیوتراپی تاندون انگشت دست: فیزیوتراپی در مطب و منزل توسط خانم و آقا

نحوه ماساژ بیماران سکته مغزی
نحوه ماساژ بیماران سکته مغزی

مدت زمان ترمیم تاندون پا
مدت زمان ترمیم تاندون پا

فیزیوتراپی در منزل در کرج

1 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دوازده + یک =