فیزیوتراپی در منزل خلیج فارس

فیزیوتراپی در منزل خلیج فارس یک حرفه پزشکی است که از بیومکانیک یا حرکت شناسی، درمان دستی، ورزش درمانی و الکتروتراپی برای کمک به بیماران برای بازیابی، حفظ و افزایش تحرک فیزیکی، قدرت و عملکرد خود استفاده می کند.

فیزیوتراپیست ها بهتر می توانند به بیماران کمک کنند تا تحرک خود را بازیابند، زیرا درک بهتری از نحوه عملکرد بدن دارند و در مهارت های بالینی برای ارزیابی، تشخیص و درمان ناتوانی ها آموزش دیده اند. فیزیوتراپیست ها می توانند به بیماران کمک کنند تا از آسیب ها و ناتوانی هایی از کمر درد، گردن درد، زانو درد گرفته تا مشکلات رباط بهبود یابند.

فیزیوتراپی همچنین به توانبخشی بیماران مبتلا به پارکینسون، فلج، سکته مغزی، مولتیپل اسکلروزیس و فلج مغزی کمک می کند. علاوه بر این، فیزیوتراپیست ها می توانند مشکلات مزمن و حاد را با درمان بیماران در خانه درمان کنند.

مزایای فیزیوتراپی در منزل خلیج فارس

مزایای فیزیوتراپی در منزل خلیج فارس

فیزیوتراپی در طول سالیان متمادی اثربخشی خود را در کمک به بیماران در بازگرداندن سلامت و افزایش قدرت بدنی، عملکرد و تحرک ثابت کرده است. برای افزایش بیشتر تجربه شما از فیزیوتراپی، فیزیوتراپیست های ما شخصاً به شما مراجعه کرده و فیزیوتراپی را در منزل انجام می دهند. برخی از مزایای دریافت خدمات از فیزیوتراپی در منزل خلیج فارس عبارتند از

  • راحتی را فعال کنید
  • مراقبت شخصی را ارائه می دهد
  • روند بهبود سریعتر را به ارمغان می آورد
  • بدون مشکل حرکتی
  • مدیریت زمان بهتر
  • مقرون به صرفه
  • حمایت و نظارت خانواده
ادامه مطلب
آشنایی با فیزیوتراپی تاندون انگشت دست (فیزیوتراپی دست)

با فیزیوتراپی در منزل خلیج فارس و خدمات خانگی مقرون به صرفه و پاسخگوی ما، با تمام نگرانی ها و دردسرهای درمان فیزیوتراپی خداحافظی کنید.

موانع را از بین می برد

اگرچه بسیاری از افراد از فیزیوتراپی سود می برند، اما شرایط مختلفی وجود دارد که می تواند آنها را از دریافت درمان کافی باز دارد، یا باعث می شود که درمان به دلیل عدم امکان سفر به کلینیک به تعویق بیفتد. این مسائل می تواند هر چیزی باشد، از مسائل حمل و نقل گرفته تا مسائل حرکتی در نتیجه آسیب، ناتوانی یا بیماری. با این حال، خدمات در منزل خلیج فارس امکان دسترسی و بهره مندی افراد از فیزیوتراپی را علیرغم موانعی که ممکن است بر سر راه درمان وجود داشته باشد، می دهد.

ایمن تر برای افراد در معرض خطر

افراد زیادی هستند که بیماران پرخطر محسوب می شوند و با دریافت خدمات فیزیوتراپی در مطب خود را در محیطی ناامن قرار می دهند. شاید آنها بیماری یا معلولیتی داشته باشند که تحرک آنها را به خطر بیندازد. شاید آنها خطر ابتلا به عفونت در مکان های عمومی را افزایش می دهند. با این حال، فیزیوتراپی در منزا خلیج فارس به این افراد پرخطر اجازه می دهد تا از فیزیوتراپی در ایمنی خانه خود بهره مند شوند.

چه زمانی به فیزیوتراپی در منزل خلیج فارس نیاز دارید؟

چه زمانی به فیزیوتراپی در منزل خلیج فارس نیاز دارید؟

آن را آفت سبک زندگی مدرن بنامید، اما زانو درد، کمردرد و فشار گردن به بخشی از زندگی تبدیل شده است. زمانی که نوع خاصی از درد در طی مدتی از بین نمی‌رود و پس از انجام یک حرکت خاص آن را تجربه می‌کنید، بهتر است به فیزیوتراپ مراجعه کنید یا در منزل از خدمات فیزیوتراپیست استفاده کنید. همچنین می توانید از خدمات فیزیوتراپی در منزل خلیج فارس برای درمان راحت بهره مند شوید.

ادامه مطلب
فیزیوتراپی سیاتیک چیست و چه کاربردی دارد؟

فیزیوتراپی دارای طیف گسترده ای از تخصص ها است و افراد می توانند برای هر یک از مسائل پزشکی زیر از فیزیوتراپی استفاده کنند: مسائل عصبی، عصبی-عضلانی، قلبی عروقی و تنفسی

مشکلات اسکلتی عضلانی عصبی

این شامل انواع دردها از جمله کمردرد می شود. زانو درد، آرتریت، آسیب های ورزشی و اختلالات مرتبط با شلاق

فلج

آیا می‌دانستید با درمان منظم فیزیوتراپی می‌توان تون عضلانی را بهبود بخشید و باعث تحرک هرچه بیشتر بیمار در فلج می‌شود.

بیماری پارکینسون

پارکینسونیسم یک اختلال حرکتی است. درمان فیزیوتراپی می تواند به بیمار در کسب تحرک و استقلال بیشتر کمک کند.

پس از حمله قلبی

فیزیوتراپی پس از حمله قلبی به کاهش ضربان قلب و فشار خون در حالت استراحت و در حین ورزش کمک می کند.

کمر درد

سبک زندگی کم تحرک، وضعیت بدنی نامناسب و سفرهای روزانه می تواند باعث کمردرد مداوم شود. دیگر نیازی نیست با آن درد زندگی کنید و زندگی محدودی داشته باشید. فقط کافیست با ما تماس بگیرید و به ما اجازه دهید تا با کمک یک فیزیوتراپیست مجرب و آموزش دیده در آسایش منزلتان درد شما را تسکین دهیم..

بیماری مزمن انسدادی ریه

فیزیوتراپی به عنوان بخشی از برنامه توانبخشی چند رشته ای عمل می کند و مداخله موثری برای بیماران مبتلا به بیماری انسداد مزمن ریه دیده می شود.

فیزیوتراپی کودکان

فیزیوتراپی نقشی کلیدی در کمک به کودک مبتلا به اختلال در رسیدن به پتانسیل خود دارد. به دنبال ارتقا و حفظ سلامت جسمی، روانی و اجتماعی کودک است.

آسم

فیزیوتراپی به تمرین عضلات تنفسی کمک می کند که شروع حملات آسم را کاهش می دهد و تنفس و توانایی های فیزیکی فرد را بهبود می بخشد.

ادامه مطلب
فیزیوتراپی دیسک گردن

تنفسی

یکی دیگر از زمینه های اصلی که در آن از مزایای فیزیوتراپی استفاده می شود، مشکلات تنفسی مانند آسم، بیماری انسدادی مزمن ریه و فیبروز کیستیک است.

توانبخشی پس از جراحی

اگر به تازگی تحت عمل جراحی قرار گرفته اید، فیزیوتراپی درمنزل خلیج فارس می تواند به شما کمک کند سریعتر به حالت عادی بازگردید. با درمان متخصص فیزیوتراپی در منزل ما، تحرک خود را بازیابید.

فیزیوتراپی در منزل خلیج فارس

چگونه برای یک جلسه فیزیوتراپی در منزل خلیج فارس آماده شویم؟

جلسات فیزیوتراپی در خانه برای کمک به بهبودی سریعتر بیمار طراحی شده است، خواه یک آسیب یکباره یا یک بیماری مزمن باشد. در اینجا چند نکته وجود دارد تا مطمئن شوید که بهترین استفاده را از جلسه خود در خانه ببرید.

یک مکان جادار و خوب در خانه خود انتخاب کنید که دارای تهویه مناسب، نور مناسب و عاری از هر گونه درهم و برهمی باشد، زیرا فیزیوتراپیست ممکن است تجهیزات ورزشی کوچکی برای جلسه شما بیاورد.

لباس راحت بپوشید. اطمینان حاصل کنید که از لباس هایی که مانع حرکت شما می شود استفاده نکنید زیرا فیزیوتراپیست شما باید ثبات و حرکت مفصل شما را ارزیابی کند.

با فیزیوتراپیست خود در مورد اینکه دقیقاً چه مناطقی از بدن شما درذ میکند و چه سطح عملکردی را می خواهید در جلسات خود به دست آورید صحبت کنید.

اطلاعاتی مانند نحوه شروع درد را به فیزیوتراپ خود ارائه دهید. ماهیت درد چیست و چه مدت است که با این مشکل مواجه بوده اید.

مراقب تمرینات فیزیوتراپیست خود باشید و اگر در مورد چیزی مطمئن نیستید سوال بپرسید. و همچنین با تمرینات خود کوشا باشید تا نتایج مطلوب را مشاهده کنید.

ادامه مطلب
اهمیت فیزیوتراپی سالمندان

آیا فیزیوتراپی همان ماساژ درمانی است؟

خیر. فیزیوتراپی از یک رویکرد علمی برای حل مشکلات پیروی می کند. در حالی که ماساژ درمانی ممکن است شامل چند تکنیک ماساژ باشد، این روش‌ها کاملاً از نظر آناتومیکی متمایل هستند.

هزینه هر جلسه فیزیوتراپی در منزل خلیج فارس چقدر است؟

هزینه هر جلسه بسته به نیاز بیمار و برنامه درمانی متفاوت است.

 

 

Rate this post

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.