فیزیوتراپی در منزل خلیج فارس

فیزیوتراپی در منزل خلیج فارس یک حرفه پزشکی است که از بیومکانیک یا حرکت شناسی، درمان دستی، ورزش درمانی و الکتروتراپی برای کمک به بیماران برای بازیابی، حفظ و افزایش تحرک فیزیکی، قدرت و عملکرد خود استفاده می کند.

فیزیوتراپیست ها بهتر می توانند به بیماران کمک کنند تا تحرک خود را بازیابند، زیرا درک بهتری از نحوه عملکرد بدن دارند و در مهارت های بالینی برای ارزیابی، تشخیص و درمان ناتوانی ها آموزش دیده اند. فیزیوتراپیست ها می توانند به بیماران کمک کنند تا از آسیب ها و ناتوانی هایی از کمر درد، گردن درد، زانو درد گرفته تا مشکلات رباط بهبود یابند.

فیزیوتراپی در منزل همچنین به توانبخشی بیماران مبتلا به پارکینسون، فلج، سکته مغزی، مولتیپل اسکلروزیس و فلج مغزی کمک می کند. علاوه بر این، فیزیوتراپیست ها می توانند مشکلات مزمن و حاد را با درمان بیماران در خانه درمان کنند.

مزایای فیزیوتراپی در منزل خلیج فارس
مزیت دریافت خدمات فیزیوتراپی در خلیج فارس تهران

مزایای فیزیوتراپی در منزل خلیج فارس

فیزیوتراپی در خانه در طول سالیان متمادی اثربخشی خود را در کمک به بیماران در بازگرداندن سلامت و افزایش قدرت بدنی، عملکرد و تحرک ثابت کرده است. برای افزایش بیشتر تجربه شما از فیزیوتراپی، فیزیوتراپیست های ما شخصاً به شما مراجعه کرده و فیزیوتراپی را در منزل انجام می دهند. برخی از مزایای دریافت خدمات از فیزیوتراپی در خلیج فارس عبارتند از

 • راحتی را فعال کنید
 • مراقبت شخصی را ارائه می دهد
 • روند بهبود سریعتر را به ارمغان می آورد
 • بدون مشکل حرکتی
 • مدیریت زمان بهتر
 • مقرون به صرفه
 • حمایت و نظارت خانواده

با فیزیوتراپی در خلیج فارس و خدمات خانگی مقرون به صرفه و پاسخگوی ما، با تمام نگرانی ها و دردسرهای درمان فیزیوتراپی خداحافظی کنید.

موانع را از بین می برد

اگرچه بسیاری از افراد از فیزیوتراپی سود می برند، اما شرایط مختلفی وجود دارد که می تواند آنها را از دریافت درمان کافی باز دارد، یا باعث می شود که درمان به دلیل عدم امکان سفر به کلینیک به تعویق بیفتد. این مسائل می تواند هر چیزی باشد، از مسائل حمل و نقل گرفته تا مسائل حرکتی در نتیجه آسیب، ناتوانی یا بیماری. با این حال، خدمات در منزل خلیج فارس امکان دسترسی و بهره مندی افراد از فیزیوتراپی را علیرغم موانعی که ممکن است بر سر راه درمان وجود داشته باشد، می دهد.

ایمن تر برای افراد در معرض خطر با فیزیوتراپی در خانه

افراد زیادی هستند که بیماران پرخطر محسوب می شوند و با دریافت خدمات فیزیوتراپی در مطب خود را در محیطی ناامن قرار می دهند. شاید آنها بیماری یا معلولیتی داشته باشند که تحرک آنها را به خطر بیندازد. شاید آنها خطر ابتلا به عفونت در مکان های عمومی را افزایش می دهند. با این حال، فیزیوتراپی در منزا خلیج فارس به این افراد پرخطر اجازه می دهد تا از فیزیوتراپی در ایمنی خانه خود بهره مند شوند.

چه زمانی به فیزیوتراپی در منزل خلیج فارس نیاز دارید؟
زمان نیاز به فیزیوتراپی در خلیج فارس

چه زمانی به فیزیوتراپی در منزل خلیج فارس نیاز دارید؟

آن را آفت سبک زندگی مدرن بنامید، اما زانو درد، کمردرد و فشار گردن به بخشی از زندگی تبدیل شده است. زمانی که نوع خاصی از درد در طی مدتی از بین نمی‌رود و پس از انجام یک حرکت خاص آن را تجربه می‌کنید، بهتر است به فیزیوتراپ مراجعه کنید یا در منزل از خدمات فیزیوتراپیست استفاده کنید. همچنین می توانید از خدمات فیزیوتراپی در خلیج فارس برای درمان راحت بهره مند شوید.

فیزیوتراپی دارای طیف گسترده ای از تخصص ها است و افراد می توانند برای هر یک از مسائل پزشکی زیر از فیزیوتراپی استفاده کنند: مسائل عصبی، عصبی-عضلانی، قلبی عروقی و تنفسی

 • مشکلات اسکلتی عضلانی عصبی

این شامل انواع دردها از جمله کمردرد می شود. زانو درد، آرتریت، آسیب های ورزشی و اختلالات مرتبط با شلاق

 • فلج

آیا می‌دانستید با درمان منظم فیزیوتراپی می‌توان تون عضلانی را بهبود بخشید و باعث تحرک هرچه بیشتر بیمار در فلج می‌شود. شما می توانید از خدمات فیزیوتراپی ضایعه نخاعی در منزل، استفاده کنید.

بیماری پارکینسون

پارکینسونیسم یک اختلال حرکتی است. درمان فیزیوتراپی می تواند به بیمار در کسب تحرک و استقلال بیشتر کمک کند.

 • پس از حمله قلبی

فیزیوتراپی پس از حمله قلبی به کاهش ضربان قلب و فشار خون در حالت استراحت و در حین ورزش کمک می کند.

 • کمر درد

سبک زندگی کم تحرک، وضعیت بدنی نامناسب و سفرهای روزانه می تواند باعث کمردرد مداوم شود. دیگر نیازی نیست با آن درد زندگی کنید و زندگی محدودی داشته باشید. فقط کافیست با ما تماس بگیرید و به ما اجازه دهید تا با کمک یک فیزیوتراپیست مجرب و آموزش دیده در آسایش منزلتان درد شما را تسکین دهیم. برای رفع کمر درد و دیسک کمر، فیزیوتراپی دیسک کمر در منزل کلینیک کیوان بهترین انتخاب ممکن است.

 • بیماری مزمن انسدادی ریه

فیزیوتراپی به عنوان بخشی از برنامه توانبخشی چند رشته ای عمل می کند و مداخله موثری برای بیماران مبتلا به بیماری انسداد مزمن ریه دیده می شود.

 • فیزیوتراپی کودکان در منزل در خلیج فارس

فیزیوتراپی نقشی کلیدی در کمک به کودک مبتلا به اختلال در رسیدن به پتانسیل خود دارد. به دنبال ارتقا و حفظ سلامت جسمی، روانی و اجتماعی کودک است.

 • فیزیوتراپی برای آسم

فیزیوتراپی به تمرین عضلات تنفسی کمک می کند که شروع حملات آسم را کاهش می دهد و تنفس و توانایی های فیزیکی فرد را بهبود می بخشد.

 • تنفسی

یکی دیگر از زمینه های اصلی که در آن از مزایای فیزیوتراپی استفاده می شود، مشکلات تنفسی مانند آسم، بیماری انسدادی مزمن ریه و فیبروز کیستیک است.

توانبخشی پس از جراحی

اگر به تازگی تحت عمل جراحی قرار گرفته اید، فیزیوتراپی درمنزل خلیج فارس می تواند به شما کمک کند سریعتر به حالت عادی بازگردید. با درمان متخصص فیزیوتراپی در خانه ما، تحرک خود را بازیابید. به طور مثال برای جراحی مفصل زانو، فیزیوتراپی تعویض مفصل زانو در منزل بسیار مناسب است.

بررسی خدمات فیزیوتراپی در منزل خلیج فارس
بررسی کلیه خدمات فیزیوتراپی در خلیج فارس

چگونه برای یک جلسه فیزیوتراپی در منزل خلیج فارس آماده شویم؟

جلسات فیزیوتراپی در خانه برای کمک به بهبودی سریعتر بیمار طراحی شده است، خواه یک آسیب یکباره یا یک بیماری مزمن باشد. در اینجا چند نکته وجود دارد تا مطمئن شوید که بهترین استفاده را از جلسه خود در خانه ببرید.

 1. یک مکان جادار و خوب در خانه خود انتخاب کنید که دارای تهویه مناسب، نور مناسب و عاری از هر گونه درهم و برهمی باشد، زیرا فیزیوتراپیست ممکن است تجهیزات ورزشی کوچکی برای جلسه شما بیاورد.
 2. لباس راحت بپوشید. اطمینان حاصل کنید که از لباس هایی که مانع حرکت شما می شود استفاده نکنید زیرا فیزیوتراپیست شما باید ثبات و حرکت مفصل شما را ارزیابی کند.
 3. با فیزیوتراپیست خود در مورد اینکه دقیقاً چه مناطقی از بدن شما درذ میکند و چه سطح عملکردی را می خواهید در جلسات خود به دست آورید صحبت کنید.
 4. اطلاعاتی مانند نحوه شروع درد را به فیزیوتراپ خود ارائه دهید. ماهیت درد چیست و چه مدت است که با این مشکل مواجه بوده اید.
 5. مراقب تمرینات فیزیوتراپیست خود باشید و اگر در مورد چیزی مطمئن نیستید سوال بپرسید. و همچنین با تمرینات خود کوشا باشید تا نتایج مطلوب را مشاهده کنید.

آیا فیزیوتراپی همان ماساژ درمانی است؟

خیر. فیزیوتراپی از یک رویکرد علمی برای حل مشکلات پیروی می کند. در حالی که ماساژ درمانی ممکن است شامل چند تکنیک ماساژ باشد، این روش‌ها کاملاً از نظر آناتومیکی متمایل هستند. به طور کلی فیزیوتراپی در منزل در خلیج فارس برای مشکلات مختلف، با روش های گوناگونی انجام می شود که یکی از این تکنیک ها ماساژ درمانی است. از این رو این دو مورد با یکدیگر اشتباه نگیرید.

هزینه هر جلسه فیزیوتراپی در خانه خلیج فارس چقدر است؟

هزینه هر جلسه بسته به نیاز بیمار و برنامه درمانی متفاوت است. به عبارت دیگر، عوامل مختلفی در محاسبه هزینه فیزیوتراپی موثر است که از جمله آن ها می توان به نوع مشکل، موقعیت مکانی شما، تعداد جلسات و مدت زمان هر جلسه اشاره کرد. به عنوان مثال قیمت فیزیوتراپی دیسک گردن در منزل با هزینه فیزیوتراپی دیسک کمر در منزل، متفاوت است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها، با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

جمع بندی فیزیوتراپی در منزل خلیج فارس

اگر در منطقه خلیج فارس تهران ساکن هستید و به دنبال بهترین مرکز فیزیوتراپی در خانه خلیج فارس می گردید، می توانید درمان خود را به متخصصان کلینیک کیوان بسپارید. برای کلیه مشکلات نظیر دیسک کمر، دیسک گردن، سکته مغزی و سایر مشکلاتی که باعث محدودیت حرکتی و مراجعه به کلینیک می شود، می توانید روی کلینیک کیوان حساب کنید.  لازم به ذکر است که این خدمات با بیمه نیز ارائه می شود. در این مطلب به طور کامل در مورد این خدمات و مزایا آن توضیح دادیم.

سوالات متداول در مورد فیزیوتراپی در منزل در خلیج فارس

 1. هزینه فیزیوتراپی در منزل در خلیج فارس چه قدر است؟

هزینه خدمات فیزیوتراپی در خانه به عوامل مختلفی بستگی داشته و ثابت نیست.

 1. آیا فیزیوتراپی در خانه خلیج فارس با بیمه انجام می شود؟

بله کلینیک دکتر کیوان خدمات فیزیوتراپی را با بیمه نیز ارائه می دهد.

4.5/5 - (10 امتیاز)
فیزیوتراپی در منزل

خدمات فیزیوتراپی دکتر کیوان

مهم ترین نکات فیزیوتراپی

آشنایی با فیزیوتراپی تاندون انگشت دست: فیزیوتراپی در مطب و منزل توسط خانم و آقا
آشنایی با فیزیوتراپی تاندون انگشت دست: فیزیوتراپی در مطب و منزل توسط خانم و آقا

نحوه ماساژ بیماران سکته مغزی
نحوه ماساژ بیماران سکته مغزی

مدت زمان ترمیم تاندون پا
مدت زمان ترمیم تاندون پا

فیزیوتراپی در منزل در کرج

1 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • من میخواستم برای مادرم فیزیوتراپی در منزل در منطقه خلیج فارس رو انتخاب کنم. آیا امکانش هست خانوم برای فیزیوتراپی به منزل بیاد؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

8 − 2 =